Ugyan a hálóval kezdtem a leírást, de az volt a legkisebb falat. Nagyon utáltam a felfordulást, de az eredmény megérte. Anyuék (minden bajuk ellenére) nagyon sokat segítettek, és ideutazott B. anyukája is, ő felügyelte napközben a munkásokat, mert nem tudtunk kivenni szabadságot. Kellett egy jó két és fél hét mire helyreállt a rend, és még most is van egy-két dolog ami hiányzik még, de mivel ilyen jó idő van, inkább a kertben tevékenykedünk.
Kaptam sms-t, hogy megérkezett a várva várt fotelünk is, jövőhéten az is bekerül a helyére, ha minden jól megy.
A felújítás képei:



Ez pedig már a kész nappali új tapétája, a kedvenc virágommal és az új ülőgarnitúra csücskével: