Vigyél haza
Rendszeres olvasók
Blogarchívum
▼
2009
(56)
►
február
(22)
►
március
(9)
►
április
(3)
►
május
(2)
►
június
(3)
►
július
(2)
►
augusztus
(5)
▼
szeptember
(4)
Rozi
Rozi
Vihar
Vihar
►
október
(6)
►
2010
(9)
►
március
(6)
►
április
(1)
►
június
(2)
►
2011
(2)
►
január
(1)
►
október
(1)
Magamról
gazdi
Teljes profil megtekintése
2009. szeptember 12., szombat
Vihar
Odakint vihar van. Dörög, villámlik, és szakad az eső. A lányok pedig ezt nem szeretik, ezért úgy döntöttek, bejönnek (értsd: Böbe lenyomja a mancsával a kilincset és besétál, Rozi pedig a Böbe lábai közt beszambázik). Nekem meg vajból van a szívem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése