
Előtte való nap ellátogattunk Budapestre az állatkertbe, este pedig megnéztük a Barbárokat a Katonában. Mindkettő szuper volt.Gyerekkoromban jártam utoljára az állatkertben, az összes emlékem az volt róla, hogy az oroszlán egy kb. 15 négyzetméteres ketrecben sétált fel-alá, én meg túl közel álltam hozzá és lepisilt. Hazafele volt helyünk a metrón bőven...
Most meg csak ámultam és bámultam, nagyon szép az állatkert.
Ilyen madár márpedig nincs:
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése