Vigyél haza
Rendszeres olvasók
Blogarchívum
►
2009
(56)
►
február
(22)
►
március
(9)
►
április
(3)
►
május
(2)
►
június
(3)
►
július
(2)
►
augusztus
(5)
►
szeptember
(4)
►
október
(6)
▼
2010
(9)
►
március
(6)
►
április
(1)
▼
június
(2)
Ivartalanodva
Kedvenc helyek
►
2011
(2)
►
január
(1)
►
október
(1)
Magamról
gazdi
Teljes profil megtekintése
2010. június 9., szerda
Ivartalanodva
Jól viselték. Gyors volt, szakszerű, mint mindig. Azért Pötinek sikerült a pelenkáról lemászva maga alá pisilnie egy óvatlan pillanatban. Másnap már nyoma sem volt az izgalmaknak, vígan törnek-zúznak továbbra is, mintha mi sem történt volna...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése